dodatki do kąpieli trawiącej

Rekomendowane preparaty do Blackhole – przegląd rozwiązań

admin

26 stycznia 2022

Blog

Blackhole SP to słabo alkaliczna zawiesina bazująca na węglu, która jest dedykowana do pokrywania dielektrycznych powierzchni płytek drukowanych nieprzerwaną warstwą przewodzącą węgla. Na uwagę zasługuje zarówno podstawowa kąpieli Blackhole SP, jak i tzw. system dwukomponentowy, stworzony do oczyszczania powierzchni miedzianej i kondycjonowania szkła i żywicy płytki drukowanej. Oba te rozwiązania doskonale przygotowują płytkę do metalizacji bezpośredniej MacDermid Enthone Blackhole.

Dlaczego właśnie Blackhole?

Dlaczego warto wybrać właśnie tę technikę? Przede wszystkim dlatego, że dzięki wykorzystaniu profesjonalnych produktów możliwe jest uzyskanie doskonałych efektów podczas pokrywania płytek drukowanych warstwą węgla. Oferowane przez nas produkty są łatwe w użyciu, trwałe, a do tego dzięki swojej formie mogą być uzupełniane. Ich zastosowanie pozwala uzyskać powierzchnię o bardzo dobrych parametrach, przygotowaną do dalszej obróbki.

Co warto wiedzieć o preparatach do kąpieli Blackhole?

Na uwagę zasługuje także fakt, że każdy produkt wyróżnia się innymi właściwościami, dzięki czemu możemy dopasować go do sytuacji. Co więcej, dzięki szerokiej ofercie, jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów, każdy może znaleźć artykuły od Blackhole, które trafiają w jego konkretne potrzeby.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. kąpiel mikrotrawiącą MacuPrep Etch G-5, która oczyszcza powierzchnię i tworzy idealną topografię miedzi, dzięki czemu zapewnia dobrą przyczepność. Co więcej, dzięki kolejnej opcji, jaką jest kąpieli BlackHole Antitarnish, aktywna powierzchnia miedzi po mikrooczyszczaniu i mikrotrawieniu może zostać zakonserwowana i zabezpieczona przed matowieniem. Dzięki takiemu procesowi całość jest gotowa do fotoprocesu i gwarantuje najwyższą jakość otrzymywanego produktu. Główne zalety naszych produktów to w tym wypadku długa trwałość kąpieli, łatwość prowadzenia procesu, łatwa kontrola kąpieli, niskie zużycie chemikaliów, mały nakład pracy i niewielkie ilości odpadów, a także brak konieczności zużycia płytek laminatu na wystartowanie kąpieli.

W przypadku dalszych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomogą oni rozwiać wszelkie wątpliwości i zyskać wiedzę niezbędną do odpowiedniego zastosowania produktu.

Related Posts

Preparaty polecane do miedziowania PCB

admin

6 grudnia 2022

Blog

Miedziowani to proces kluczowy m.in. w produkcji obwodów drukowanych. Ma on duże znaczenie, ponieważ jakość nakładanej powłoki przekłada się na jakość gotowego obwodu. Aby jednak osiągnąć dobre efekty końcowe, konieczne jest zadbanie o optymalny skład roztworu kąpieli i dodatkowe działania wspierające prawidłowe miedziowanie. Jakie produkty warto wykorzystać? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Read More

Na czym polega kwaśna kąpiel stripująca Sn?

admin

30 listopada 2022

Blog

W celu osiągnięcia dobrych efektów w różnych dziedzinach ważne jest korzystanie z odpowiednich pomocy, które gwarantują powodzenie. Przykładem może być kwaśna kąpiel stripująca Sn. Na czym polega? Temat ten omawiamy w naszym artykule.

Read More