dodatki do kąpieli trawiącej

Rekomendowane preparaty do Blackhole – przegląd rozwiązań

admin

26 stycznia 2022

Blog

Blackhole SP to słabo alkaliczna zawiesina bazująca na węglu, która jest dedykowana do pokrywania dielektrycznych powierzchni płytek drukowanych nieprzerwaną warstwą przewodzącą węgla. Na uwagę zasługuje zarówno podstawowa kąpieli Blackhole SP, jak i tzw. system dwukomponentowy, stworzony do oczyszczania powierzchni miedzianej i kondycjonowania szkła i żywicy płytki drukowanej. Oba te rozwiązania doskonale przygotowują płytkę do metalizacji bezpośredniej MacDermid Enthone Blackhole.

Dlaczego właśnie Blackhole?

Dlaczego warto wybrać właśnie tę technikę? Przede wszystkim dlatego, że dzięki wykorzystaniu profesjonalnych produktów możliwe jest uzyskanie doskonałych efektów podczas pokrywania płytek drukowanych warstwą węgla. Oferowane przez nas produkty są łatwe w użyciu, trwałe, a do tego dzięki swojej formie mogą być uzupełniane. Ich zastosowanie pozwala uzyskać powierzchnię o bardzo dobrych parametrach, przygotowaną do dalszej obróbki.

Co warto wiedzieć o preparatach do kąpieli Blackhole?

Na uwagę zasługuje także fakt, że każdy produkt wyróżnia się innymi właściwościami, dzięki czemu możemy dopasować go do sytuacji. Co więcej, dzięki szerokiej ofercie, jaką przygotowaliśmy dla naszych klientów, każdy może znaleźć artykuły od Blackhole, które trafiają w jego konkretne potrzeby.

W naszej ofercie znajdziesz m.in. kąpiel mikrotrawiącą MacuPrep Etch G-5, która oczyszcza powierzchnię i tworzy idealną topografię miedzi, dzięki czemu zapewnia dobrą przyczepność. Co więcej, dzięki kolejnej opcji, jaką jest kąpieli BlackHole Antitarnish, aktywna powierzchnia miedzi po mikrooczyszczaniu i mikrotrawieniu może zostać zakonserwowana i zabezpieczona przed matowieniem. Dzięki takiemu procesowi całość jest gotowa do fotoprocesu i gwarantuje najwyższą jakość otrzymywanego produktu. Główne zalety naszych produktów to w tym wypadku długa trwałość kąpieli, łatwość prowadzenia procesu, łatwa kontrola kąpieli, niskie zużycie chemikaliów, mały nakład pracy i niewielkie ilości odpadów, a także brak konieczności zużycia płytek laminatu na wystartowanie kąpieli.

W przypadku dalszych pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomogą oni rozwiać wszelkie wątpliwości i zyskać wiedzę niezbędną do odpowiedniego zastosowania produktu.

Related Posts

Czym charakteryzują się topniki do HAL’a?

admin

2 lutego 2024

Blog

Topniki do HAL (ang. Halide Activated Flux) są istotnym elementem w procesach lutowania i spawania, szczególnie w technologii stosowanej w przemyśle elektronicznym. Charakteryzują się specjalnym składem chemicznym, który umożliwia efektywne i precyzyjne łączenie elementów elektronicznych, minimalizując przy tym ryzyko powstawania zanieczyszczeń. W niniejszym artykule przyjrzymy się bliżej cechom charakteryzującym topniki do HAL’a oraz ich roli […]

Read More

Na czym polega kąpiel stripująca SN?

admin

2 listopada 2023

Blog

Kąpiel stripująca SN to innowacyjna technologia, która zdobywa coraz większą popularność w przemyśle. Jej głównym celem jest usuwanie powłok cyny z powierzchni różnych elementów.

Read More