dodatki do kąpieli trawiącej

Trawienie Cu


Alkaliczna kąpiel Cu – szeroka kompatybilność

W naszym asortymencie znajdziesz preparaty do alkalicznej kąpieli trawiącej Cu, które pozyskujemy od naszego partnera – renomowanej firmy MacDermid Enthone. Jako przedstawiciel tego producenta zapewniamy wysokiej klasy produkty, a naszym atutem jest szeroki wybór różnych wariantów. Jeśli szukasz amoniakalnych roztworów trawiących, które są kompatybilne z różnymi materiałami odpornymi na trawienie, zachęcamy do zapoznania się z charakterystyką prezentowanego produktu.

Charakteryzuje się on wysoką stabilnością oraz wysoką prędkością trawienia. Ma uniwersalne zastosowanie, a decydując się na jego zakup, nie musisz martwić się kwestiami ekologicznymi – producent odbiera zużyty roztwór na podstawie obowiązujących umów. W ofercie znajdziesz także inne produkty trawiące, między innymi striper do kwaśnej kąpieli Sn. Zachęcamy do przejrzenia naszej oferty, w której znajdziesz wiele preparatów przeznaczonych do różnych potrzeb.

 

Trawienie Cu – szybkie, wydajne i uniwersalne

High Speed Ac-Cu-Guard jest wysoko zbuforowanym amoniakalnym roztworem trawiącym opracowanym specjalnie dla procesów wytwarzania wysokojakościowych obwodów drukowanych z metalizacją otworów, obwodów wielowarstwowych. Zastosowanie najnowszych dodatków buforujących zapewnia utrzymywanie stałej wartości pH roztworu roboczego. W połączeniu z najnowszymi urządzeniami natryskowymi High Speed Ac-Cu-Guard zapewnia wysoką, stałą szybkość trawienia z jednoczesnym zmniejszeniem podcięć i minimalnym wpływem na ciemnienie metalicznego rezistu.

 

ZALETY

zużyty roztwór trawiący (CUSOL 140-R) przyjmowany jest z powrotem przez MacDermid (umowa ekologiczna)

wysoka prędkość trawienia, nastawiana według potrzeb klienta

wysoka stabilność i małe podtrawianie przez zastosowanie nowoczesnych katalizatorów
i inhibitorów

kompatybilność z prawie wszystkimi materiałami odpornymi na trawienie: ołów/cyna, ołów, cyna (galwaniczna lub chemiczna), złoto, nikiel, rod, srebro, cyna-nikiel, wszystkie lakiery sitodrukowe rozpuszczalne w rozpuszczalnikach, wszystkie materiały fotorezystywne rozpuszczalne w rozpuszczalnikach

automatyczna kontrola gęstości i dozowanie automatyczne (dostarczane na życzenie)

dzięki dodatkom specjalnych nie ma prawie żadnego działania niszczącego na ołów / cynę

bardzo mała tendencja do tworzenia osadów

ciągła metoda pracy kąpieli zapewnia redukcje kosztów eksploatacji

 

Szukasz czegoś innego? Przejrzyj pozostałe produkty w naszej ofercie.