dodatki do kąpieli trawiącej

Trawienie Sn


Kwaśna kąpiel stripująca Sn – eliminator SNH

Szukasz produktu do przeprowadzania kwaśnej kąpieli stripującej Sn? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy dystrybutorem produktów renomowanej firmy MacDermid Enthone, od której pozyskujemy wysokiej klasy środki stosowane w obróbce płytek drukowanych. Dzięki produktom dostępnym w naszej ofercie możesz przeprowadzić każdy z etapów przygotowania płytek PCB do użytku. Dostarczamy preparaty do miedziowania, srebrzenia, a także przeprowadzania kwaśnych kąpieli – stripującej Sn i alkalicznej Cu. W zależności od Twoich potrzeb, możesz wybrać idealnie dopasowany produkt.

W tej kategorii prezentujemy eliminator SNH, który jest przystosowany do pracy natryskowej. Jest to bardzo wydajny produkt, który pozwala na skuteczne stripowanie przy jednoczesnym niskim atakowaniu miedzi. Poznaj jego parametry i sprawdź, czy jest to preparat dla Ciebie.

 

Trawienie Sn – wydajne i bezpieczne dla miedzi

Eliminator SNH jest skutecznym, ekonomicznym striperem cyny i cyny z ołowiem. Środek ten zapewnia wysoką wydajność przy równoczesnym zmniejszeniu częstotliwości wymiany kąpieli oraz redukcji czasu przestoju urządzenia i kosztów robocizny. Eliminator SNH jest zaprojektowany głównie do użycia w formie natrysku. Eliminator SNH jest idealnie dostosowany do ciągłej pracy systemu dolewania i odpływu (Feed & Bleed)

 

ZALETY

system jednoskładnikowy gwarantuje łatwość przeprowadzania procesu

eliminuje osady i zapychanie się urządzeń, przez co zmniejsza czas przestoju maszyny
i redukuje koszty utrzymania

możliwość dużego obciążenia kąpieli rozpuszczonymi metalami (150 g/L) zapewnia maksymalną wydajność pracy

wysoka wydajność przy stosunkowo szybkim tempie stripowania

niska egzotermiczność reakcji zapewnia bezpieczeństwo i wydłużoną żywotność urządzenia

bardzo niewielkie atakowanie miedzi

kąpiel nie zawiera nadtlenków, fluorków ani chelatów, nie atakuje szkła ani żywicy, proces łatwy w obsłudze bez wydzielania oparów, gryzących dymów

gwarancja stałej, wysokiej jakości oraz wydajności procesu

polepszenie wartości SIR daje gwarancję całkowitego spełnienia wymagań testów przy testowaniu elektrycznym płytki

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami.