dodatki do kąpieli trawiącej

Odtłuszczanie


Środki do odtłuszczania w procesie PCB – produkty

Odtłuszczanie jest jednym z bardzo istotnych etapów procesu obróbki płytek drukowanych. Zwykle stanowi podstawę do przeprowadzenia kolejnych czynności, takich jak miedziowanie PCB. Skutecznie przeprowadzone odtłuszczanie pozwala na pozbycie się wszelkich oleistych zanieczyszczeń i śniedzi. Dzięki temu płytki PCB są gotowe do nakładania kolejnych warstw substancji, be obawy o konieczność powtarzania tego procesu.

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości środki do odtłuszczania w procesie PCB, które sprowadzamy od renomowanego producenta – formy MacDermid Enthone. Dzięki ich doskonałym właściwościom proces przygotowywania elementów może odbywać się płynnie i wydajnie. Poniżej prezentujemy jeden z produktów dostępnych w naszym asortymencie. Zachęcamy do zapoznania się z jego właściwościami.

Metex Acid Cleaner L-15-ON jest kwaśnym środkiem odtłuszczającym o uniwersalnym zastosowaniu do wstępnej obróbki płytek drukowanych. Nadaje się doskonale do rozpylania w poziomych instalacjach przelotowych.

ZALETY

doskonale usuwa lekko oleiste zanieczyszczenia, warstwy śniedzi i tlenków z powłoki miedzianej

zastosowanie w procesie zanurzeniowym i przez rozpylanie

długa trwałość roztworu

łatwość kontrolowania i prowadzenia procesu

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.