dodatki do kąpieli trawiącej

Miedziowanie


Preparaty do miedziowanie PCB – idealne przygotowanie powierzchni

Jako oficjalny dystrybutor produktów firmy MacDermid Enthone proponujemy wysokiej klasy preparaty do miedziowania PCB. Za ich pomocą można przeprowadzić profesjonalne miedziowanie stanowiące przygotowanie płytek PCB do srebrzenia. Ich głównymi zaletami są długa żywotność, a także równomierne osadzanie się na powierzchni, dzięki czemu srebro, nakładane w kolejnym etapie produkcji zyskuje idealną przyczepność.

Ofertę kierujemy do osób działających w branży wytwarzania obwodów drukowanych, którym zależy na najwyższej jakości procesów produkcyjnych. Preparaty do miedziowania PCB to też oszczędność czasu oraz wygoda – ich aplikacja jest łatwa w przeprowadzaniu, a także nie stwarza trudności w kontrolowaniu prawidłowości jej przebiegu. Atutem proponowanych produktów jest także oszczędność kosztów. Miedziowanie można uzupełniać w razie potrzeby, bez konieczności wykonywania całego procesu od nowa.

 

Miedziowanie – zalety oferowanych preparatów

Sterling Silver jest procesem zanurzeniowym, zaprojektowanym dla ostatecznego wykończenia płytek obwodów drukowanych, za pomocą którego przeprowadza się powlekanie powierzchni miedzi warstwą srebra. Doskonałe przygotowanie powierzchni miedzi dla procesu srebrzenia Sterling Silver gwarantuje dwuskładnikowy środek mikrotrawiący Sterling SurfacePrep. Środek ten poprzez mikrowytrawianie unikalnej topografii miedzi zapewnia optymalną przyczepność srebra i najwyższą jakość produktu.

ZALETY:

  •  
  • równomierne, jednolite osadzanie z połyskiem, udoskonalona pielęgnacja

    wysoka stabilność i długa żywotność kąpieli

    szerokie okno robocze, łatwość kontroli i prowadzenia procesu

    możliwość uzupełniania kąpieli, redukcja kosztów sporządzania i utrzymania kąpieli

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji na temat preparatów do miedziowania PCB lub innych procesów niezbędnych w przygotowywaniu płytek drukowanych, skontaktuj się z nami. Udzielimy Ci wszelkich informacji i doradzimy, jaki produkt najlepiej sprawdzi się w konkretnym zastosowaniu.